Speciální škola

Specialni skola, postizeni

OVERVIEW

The site specialniskola.cz currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior).

SPECIALNISKOLA.CZ TRAFFIC

The site specialniskola.cz has seen a fluctuation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for specialniskola.cz

Traffic ranking (by month) for specialniskola.cz

Traffic ranking by day of the week for specialniskola.cz

WHAT DOES SPECIALNISKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of specialniskola.cz Mobile Screenshot of specialniskola.cz Tablet Screenshot of specialniskola.cz

SPECIALNISKOLA.CZ SERVER

We identified that a lone page on specialniskola.cz took two thousand two hundred and ninety-seven milliseconds to come up. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
90.178.112.133

We discovered that this domain is employing the Microsoft-IIS/7.5 server.

Speciální škola

Specialni skola, postizeni

PARSED CONTENT

The site specialniskola.cz states the following, "REHAB POBYTY SDRUŽENÍ - BES." We observed that the webpage also said " Základní škola a Mateřská škola, Ostrava - Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem." It also stated " Projektový den Základy finanční gramotnosti. Po návratu do školy plnili žáci další úkoly např. Zjišťovali a doplňovali cenu jednotlivého zboží. Zjišťovali a vypočítávali sumu peněz v peňežence." The header had skola as the highest ranking keyword. This keyword was followed by postizeni and skolka which isn't as urgent as skola.

ANALYZE MORE DOMAINS

Základní škola speciální a praktická škola Čáslav - DIAKONIE ČCE

Základní škola speciální a praktická je plně organizovaná škola pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením. Základní škola speciální a praktická škola Čáslav. Krásné prázdniny 2015 přejí zaměstnanci školy. Krásné prázdniny 2015 přejí zaměstnanci školy. Školní akce - červen 2016. Pozvánka na Hry na zahradě 14. Josef Moravec - Adria Žehušice.

Škola Merklín - DIAKONIE ČCE

Jsme škola zaměřená na vzdělávání a výchovu dětí s mentálním postižením, více vadami a autismem. Video - Vystoupení dětí Karkulka. Video - Čarodějnický rej 2014. Video - Hrady z písku. Video - Vánoční koncert Merklín 2014. Video - Mikulášská besídka 2014. Video - Pojďte s námi do pohádky, poznáváme hrady, zámky.

Образователни игри и развиващи играчки БЛАНИКО ЕООД

Тунел с прозорче 180 см. Цифри, Количество, Математика.

ZŠ Jablunkov - speciální třídy

K nahlédnutí pár fotek z dnešního Dne prevence. Projektový den - Den prevence. 2014 proběhne na naší škole projektový den - Den prevence, zaměřený na téma Kyberšikana. Žáci budou plnit různé úkoly a aktivity. Vyučování bude ukončeno po 4. Třídní schůzky a volby do školské rady. Škola slaví narozeniny aneb 40.

Rozcestník Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí.