Základní škola speciální a praktická škola Čáslav - DIAKONIE ČCE

Zakladni skola specialni, Cirkevni specialni skola Caslav,Diakonie,mentalni,kombinovane,postizeni,skolni programy, bezbarierova skola,vzdelavaci programy,pomocna skola,vyuka,deti s postizenim,postizene deti,terapie,ergoterapie,krestanstvi,vozickari,specialni pomucky,rehabilitace,perlickova koupel,masaze,muzikoterapie,snoezelen,skolni jidelna,vzdelavani deti,autismus,autista,mentalni postizeni,kombinovane postizeni,povinna skolni dochazka,downuv syndrom,epilepsie,specialni vyucovani,individualni pristup,vyuc

OVERVIEW

The site specialniskola.org currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have analyzed seventeen pages within the domain specialniskola.org and found thirteen websites interfacing with specialniskola.org. There is two contacts and addresses for specialniskola.org to help you reach them. The site specialniskola.org has been on the internet for nine hundred and eighty-eight weeks, twelve days, nine hours, and thirty-three minutes.
Addresses
Online Since
Jul 2005

SPECIALNISKOLA.ORG TRAFFIC

The site specialniskola.org has seen a fluctuation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for specialniskola.org

Traffic ranking (by month) for specialniskola.org

Traffic ranking by day of the week for specialniskola.org

SPECIALNISKOLA.ORG HISTORY

The site specialniskola.org was began on on July 22, 2005. It is now nine hundred and eighty-eight weeks, twelve days, nine hours, and thirty-three minutes old.
REGISTERED
July

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Stáj Rozárka, o.s.

Občanské sdružení STÁJ ROZÁRKA, o. bylo založeno v roce 2006. Hlavním posláním této neziskové organizace je provozování hiporehabilitace. Sdružení svým vznikem navázalo na dlouholetou činnost a zkušenosti skupiny dobrovolníků v tomto oboru. Přidány fotky ze svatebního průvodu. Vytvořen článek s odkazy na weby ČJF - sekce paradrezura. Doplněn článek s odkazy z webu ČHS. Drezurní komise České jezdecké feder.

EduProjekt, s.r.o. - PORADENSTVÍ V OBLASTI DOTACÍ A GRANTŮ

PORADENSTVÍ V OBLASTI DOTACÍ A GRANTŮ. Z fondů ČR a EVROPSKÉ UNIE. Specializujeme se zejména na oblast lidských zdrojů, vzdělávání a zaměstnanost. Již 10 let zkušeností s dotacemi. V tom, co děláme, chceme být skutečnými profesionály. Od počátku se proto specializujeme jen na určitou oblast grantů a dotací. Co se za těch 10 let v našem týmu nezměnilo? Pořád nás to s Vašimi nápady, projektovými vizemi a přáními baví! .

WHAT DOES SPECIALNISKOLA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of specialniskola.org Mobile Screenshot of specialniskola.org Tablet Screenshot of specialniskola.org

Cirkevni specialni skola Diakonie

Komenskeho nam. 140

Caslav, LA, 28601

CZ

P.E.S. consulting, s.r.o.

Vaclavske namesti 17

Prague 1, 11000

CZ

SPECIALNISKOLA.ORG SERVER

We identified that a lone page on specialniskola.org took four thousand five hundred and eighty-two milliseconds to come up. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
82.208.6.14

NAME SERVERS

ns.forpsi.net
ns.forpsi.us
ns.forpsi.cz

We discovered that this domain is employing the Apache server.

Základní škola speciální a praktická škola Čáslav - DIAKONIE ČCE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site specialniskola.org states the following, "Základní škola speciální a praktická je plně organizovaná škola pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením." We observed that the webpage also said " Základní škola speciální a praktická škola Čáslav." It also stated " Krásné prázdniny 2015 přejí zaměstnanci školy. Krásné prázdniny 2015 přejí zaměstnanci školy. Školní akce - červen 2016. Pozvánka na Hry na zahradě 14. Člověk a jeho svět aktiv. Josef Moravec - Adria Žehušice." The header had Zakladni skola specialni as the highest ranking keyword. This keyword was followed by Cirkevni specialni skola Caslav, Diakonie, and mentalni which isn't as urgent as Zakladni skola specialni. The other words the site used was kombinovane. postizeni is also included but will not be viewed by search engines.

ANALYZE MORE DOMAINS

Škola Merklín - DIAKONIE ČCE

Jsme škola zaměřená na vzdělávání a výchovu dětí s mentálním postižením, více vadami a autismem. Video - Vystoupení dětí Karkulka. Video - Čarodějnický rej 2014. Video - Hrady z písku. Video - Vánoční koncert Merklín 2014. Video - Mikulášská besídka 2014. Video - Pojďte s námi do pohádky, poznáváme hrady, zámky.

Образователни игри и развиващи играчки БЛАНИКО ЕООД

Тунел с прозорче 180 см. Цифри, Количество, Математика.

ZŠ Jablunkov - speciální třídy

K nahlédnutí pár fotek z dnešního Dne prevence. Projektový den - Den prevence. 2014 proběhne na naší škole projektový den - Den prevence, zaměřený na téma Kyberšikana. Žáci budou plnit různé úkoly a aktivity. Vyučování bude ukončeno po 4. Třídní schůzky a volby do školské rady. Škola slaví narozeniny aneb 40.

Rozcestník Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí.

Speciální základní škola Žamberk

Výchovný poradce a Metodik prevence. Výchovný poradce and metodik prevence. Speciální základní škola Žamberk poskytuje vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. Našimi žáky jsou děti s různým typem a stupněm mentálního, tělesného a smyslového postižení, popřípadě s kombinací vad, s diagnózou autismu, ale i žáci bez postižení. Zápis žáků do prvního ročníku.